Webové stránky na míru

Webové stránky na míru

Tvoříme moderní weby s originálním a funkčním designem na platformách Lera, Wix nebo Wordpress se zaměřením na výsledky a uživatele.

Webové stránky na míru - Lerstudio Hradec Králové, Brno, Praha

10

Let na trhu

15

Členů týmu

530

Dokončených projektů

Vlastnosti

 

Vytvoříme pro Vás moderní web s originálním a funkčním designem, který přesně odpovídá Vašim potřebám. Nezáleží na tom, v jakém oboru podnikáte, ani jestli potřebujete komplexní webové stránky napojené na CRM nebo jednoduchou microsite. Najdeme pro Vás vhodné řešení.

Originální webdesign

Každému webu věnujeme maximum času a úsilí. Naše projekty mají originální vizuální styl, který je moderní a hlavně funkční. Věnujeme pozornost i nejmenším detailům.

Řešení na míru

Nenabízíme pouze jednu variantu. Vždy hledáme ideální řešení, které bude splňovat cíle webu, potřeby klienta a nepřekročí rozpočet projektu.

Responzivní design

Je jedno, kde si webové stránky prohlížíte, na mobilu, tabletu nebo počítači. Naše weby se vždy přizpůsobí danému zařízení a dají se tak pohodlně ovládat.

Rychlost a stabilita

Při vývoji webu využíváme moderní a ověřené technologie, které splňují přísné podmínky Page speed Insights. Díky tomu jsou stránky rychlé i na starších zařízeních.

Platformy

  

Nabízíme široké možnosti řešení webových stránek. Díky tomu dokážeme vytvořit webové stránky na míru Vašim aktuálním byznysovým potřebám a možnostem. Vytváříme od jednoduchých microsite na platformě Wix pro začínající podnikatele nebo na podporu marketingové akce až po prémiové prezentační weby či sofistikovaný portál napojený na CRM s téměř neomezenými možnosti konfigurace.

Proč s námi

Jsme digitální a brandingová agentura s mnohaletými zkušenostmi z různých odvětví - od foodu po IT. V týmu máme 15 členů, kteří se věnují vývoji, grafice a marketingu. Díky tomu dokážeme kvalitně a rychle dodat originální webové stránky, ať rozjíždíte startup nebo vedete zaběhnutý podnik. Držíme krok s nejnovějšími trendy a technologiemi, abychom dokázali nabídnout vždy to nejlepší řešení. Zakládáme si na dlouhodobé spolupráci a spokojenosti našich klientů. U nás se nestane, že se nedovoláte - zkuste to ;-)

Chceme být Vaším partnerem

Záleží nám na projektech, na kterých pracujeme. Pokud s klienty spolupracujeme dlouhodobě jako partneři a opora v jejich byznysu, výsledkem je skvěle odvedená práce a úspěšný projekt.

Přehledná evidence a fakturace

Každý projekt je důkladně evidován, aby časový rámec a fakturované částky byly podle dohody. Klientům vždy předkládáme podrobné rozpočty, které odpovídají odvedené práci.

Přátelská a férová komunikace

Jsme vždy upřímní a jednáme na rovinu s klienty i mezi sebou. Výsledkem je skvěle odvedená práce a úspěšné projekty. Ke všemu, co pro Vás děláme, přistupujeme tak, jako bychom to dělali sami pro sebe.

S.P.A. brewery - digitální agentura Lerstudio Hradec Králové, Praha, Brno

S.P.A. brewery

Netradiční branding & web

Mylaw - digitální agentura Lerstudio Hradec Králové, Praha, Brno

Mylaw

Najít právníka nebylo nikdy jednodušší

Meníčkátor - digitální agentura Lerstudio Hradec Králové, Praha, Brno

Meníčkátor

Revoluční aplikace pro restaurace

Opočenská zmrzlina - digitální agentura Lerstudio Hradec Králové, Praha, Brno

Opočenská zmrzlina

Nejsmetanovější webovky

Často se nás ptáte

Webové stránky nelze „oštítkovat“ fixní cenou, protože každý klient má jiné potřeby a rozsah webu. To si žádá individuální kalkulaci a zvolení správného řešení. Webové stránky by se měli rozvíjet, stejně jako Váš byznys. Proto často nabízíme také plán rozvoje webu klidně i na rok dopředu.

Dobu vývoje určuje velikost stránek a zvolená platforma. Obecně se u menších webů pohybujeme kolem 1 měsíce od potvrzeného zadání. U středně velkých webů je obvyklá doba dodání 2 měsíce. Rozsáhlé portály trvají 3 až 4 měsíce.

Webové stránky od nás jsou bezúdržbové a tedy za provoz neplatíte. Pokud je potřeba provést aktualizaci, nebo hot fix, řešíme to s klientem individuálně. Dorazí Vám pouze faktura jednou ročně za doménu a hosting. V případě platformy Wix, platíte jednou ročně licenci dle ceníku.

Tento dotaz pokládají klienti, kteří se bohužel spálili u konkurence. Pokud byste přece jenom u nás nebyli spokojeni s výsledkem nebo průběhem práce, tím, že využíváme ověřené platformí řešení, můžete webové stránky předat do správy někomu jinému. Našim cílem je Vaše spokojenost.

Co si dál přečíst

Vaše digitální cesta

Chcete uspět v digitálním světě? Podívejte se, co Vás ještě může čekat.

Prohlédněte si svou cestu za úspěšnou firmou
Pusťmě se do toho!
Webové stránky na míru
Právě řešíte
Máte celou cestu v pořádku?