Správa sociálních sítí

Správa sociálních sítí

Sociální sítě se mohou stát cenným zdrojem návštěvnosti i konverzí pro Váš byznys. Využijte nejsilnější online kanály ke svému prospěchu.

Správa sociálních sítí - Lerstudio Hradec Králové, Brno, Praha

10

Let na trhu

15

Členů týmu

530

Dokončených projektů

Co umíme?

 

Vytváříme kreativní obsah na sociální sítě jako jsou Facebook, Instagram, TikTok a další. Pro maximální výkon sociálních sítí je potřeba aktivity plánovat a tvořit efektivní kampaně. Navrhneme vhodnou komunikační a obsahovou strategii, která bude dlouhodobě plnit nastavené cíle.

Facebook

Profil na Facebooku je pro firmu základem, pokud chce být aktivní na sociálních sítích. Podmínkou úspěchu je tvorba obsahově kvalitních a zajímavých příspěvků.

Instagram

Druhou nejpoužívanější sociální sítí je Instagram. Tvorba obsahu i cílená propagace jde ruku v ruce se správou Facebooku. Zde je však větší důraz na vizuální stránku příspěvků.

LinkedIn

Pokud se orientujete primárně na B2B segment, ideální sociální síť je pro Vás LinkedIn. Zapomeňte ale na kopírování příspěvků z ostatních sítí. Komunikace zde musí být profesionální.

Placená reklama

Sociální sítě jsou skvělým nástrojem výkonnostního marketingu. Umožňují velmi přesné zaměření na cílovou skupinu, vysokou flexibilitu a poměrně nízkou cenu za proklik.

Zvládnu to sám?

Přidat příspěvek na sociální sítě se zdá jako jednoduchá činnost, u které se nemusí moc přemýšlet a zvládne to každý. Pokud ale chcete své fanoušky a potencionální zákazníky zaujmout, snadné to není. Správa profilů na sociálních sítích zahrnuje velké množství různých aktivit. Pokud chcete dlouhodobě vytvářet poutavý obsah pro Vaše sledující, vyžaduje to grafické, copywriterské, analytické a organizační schopnosti.

Proč s námi

Jsme digitální a brandingová agentura s mnohaletými zkušenostmi z různých odvětví - od foodu po IT. V týmu máme 15 členů, kteří se věnují vývoji, grafice a marketingu. Díky tomu dokážeme kvalitně a rychle nakopnout Váš byznys, ať rozjíždíte startup nebo vedete zaběhnutý podnik. Držíme krok s nejnovějšími trendy a technologiemi, abychom dokázali nabídnout vždy to nejlepší řešení. Zakládáme si na dlouhodobé spolupráci a spokojenosti našich klientů. U nás se nestane, že se nedovoláte - zkuste to ;-)

Chceme být Vaším partnerem

Záleží nám na projektech, na kterých pracujeme. Pokud s klienty spolupracujeme dlouhodobě jako partneři a opora v jejich byznysu, výsledkem je skvěle odvedená práce a úspěšný projekt.

Přehledná evidence a fakturace

Každý projekt je důkladně evidován, aby časový rámec a fakturované částky byly podle dohody. Klientům vždy předkládáme podrobné rozpočty, které odpovídají odvedené práci.

Přátelská a férová komunikace

Jsme vždy upřímní a jednáme na rovinu s klienty i mezi sebou. Výsledkem je skvěle odvedená práce a úspěšné projekty. Ke všemu, co pro Vás děláme, přistupujeme tak, jako bychom to dělali sami pro sebe.

Carla čokoláda - digitální agentura Lerstudio Hradec Králové, Praha, Brno

Carla čokoláda

Zahltili jsme sociální sítě

Pinelli Hotels - digitální agentura Lerstudio Hradec Králové, Praha, Brno

Pinelli Hotels

Účinný marketing & web

Car For Friend - digitální agentura Lerstudio Hradec Králové, Praha, Brno

Car For Friend

Mezinárodní marketing & web

Často se nás ptáte

1. Seznámíme se s Vaší společností a zákazníky.
2. Provedeme analýzu klíčových slov a průzkum trhu.
3. Navrhneme plán kampaně a styl, zároveň určíme KPI's (cíle).
4. Vytvoříme a nastavíme kampaně tak, aby odpovídali stanoveným cílům.
5. Budeme sledovat průběh kampaní a zasáhneme pokud by se nechovali správně.
6. Po prvním měsíci provedeme zhodnocení a případnou úpravu kampaní.
7. Během následujících 3 měsíců budeme kampaně pravidelně optimalizovat.
8. Každý měsíc Vám zašleme report a všechny aktivity vyhodnotíme.

Správa sociálních sítí je velmi individuální a doporučujeme odbornou konzultaci. Každá společnost má jiné potřeby a sociální sítě se nehodí do každého odvětví. Spojte se s naším specialistou, poradíme Vám.

Co si dál přečíst

Vaše digitální cesta

Chcete uspět v digitálním světě? Podívejte se, co Vás ještě může čekat.

Prohlédněte si svou cestu za úspěšnou firmou
Pusťmě se do toho!
Správa sociálních sítí
Právě řešíte
Máte celou cestu v pořádku?