Optimalizace webu pro vyhledávače

Zvýšíme vám návštěvnost a konverze webu

Zvýšíme vám návštěvnost a konverze webu

article.mainimg-alt
article.mainimg-alt

Hrdým členem

article.mainimg-alt

15

členů týmu

10

let na trhu

530

dokončených projektů

Dobrá pozice webu ve výsledcích vyhledávání je klíčem k získávání návštěvníků

V dnešní době je zásadní mít webové stránky, které jsou optimalizované pro vyhledávače. Pokud váš web nesplňuje požadavky robotů vyhledávačů, budou se vaše stránky zobrazovat na špatných pozicích ve výsledcích vyhledávání a vaši potencionální zákazníci vás nenajdou.

SEO je složitý proces, který vyžaduje průběžné vylepšování webu, tvorbu kvalitního obsahu a další činnosti, díky kterým získáte návštěvnost svých webových stránek z vyhledávačů. Výsledky nejsou sice tak rychlé, jako například u PPC reklamy, ale kvalitní SEO má dlouhodobý vliv na získávání nových zákazníků.

Nejnovější reference

Deso - digitální agentura Lerstudio Hradec Králové, Praha, Brno

Deso

Vizuální identita

Vlastivědné muzeum Olomouc - digitální agentura Lerstudio Hradec Králové, Praha, Brno

Vlastivědné muzeum Olomouc

Vizuální identita

Koulier - digitální agentura Lerstudio Hradec Králové, Praha, Brno

Koulier

Vizuální identita & obaly

Zámek Loučeň - digitální agentura Lerstudio Hradec Králové, Praha, Brno

Zámek Loučeň

Redesign vizuální identity

Vánoční speciály Clock - digitální agentura Lerstudio Hradec Králové, Praha, Brno

Vánoční speciály Clock

Design etiket

ATI lemonita - digitální agentura Lerstudio Hradec Králové, Praha, Brno

ATI lemonita

Design obalů

2Bminer - digitální agentura Lerstudio Hradec Králové, Praha, Brno

2Bminer

Webovky, e-shop & software pro řízení těžby

Playman merch - digitální agentura Lerstudio Hradec Králové, Praha, Brno

Playman merch

Autorské kresby

Co je SEO?

Zkratka SEO vychází z anglických slov Search Engine Optimization. Jedná se o proces optimalizace webových stránek pro vyhledávače jako je Google, Seznam, Bing a další. Cílem SEO je zlepšit viditelnost a pozici webové stránky ve výsledcích vyhledávání na určitá klíčová slova a fráze. Tento proces, ale nezahrnuje pouze úpravu textů, ale také řadu technických aspektů, vytváření obsahu, budování zpětných odkazů a další činnosti, které ovlivňují pozici webových stránek ve vyhledávání.

Kvalitní SEO popisky

Správně napsané SEO popisky jsou důležitým prvkem pro získání pozornosti uživatelů ve vyhledávání. To první, co ve výsledcích vyhledávání uvidí, jsou tzv. meta titulky a popisky. Máte k dispozici velice omezený prostor, který rozhoduje o tom, jestli uživatelé navštíví vaše nebo konkurenční stránky. Pomůžeme vám tento prostor využít správně.

Technické vylepšení webu

Pokud vaše stránky nejsou optimalizovány technicky správně, mohou být pro vyhledávače špatně dostupné a nemusí být indexovány. To znamená, že vaše šance na zobrazení ve výsledcích vyhledávání se rovná nule. Technická optimalizace také pomáhá s vylepšením uživatelské zkušenosti a snižuje míru opuštění stránek, což vede k lepším výsledkům a více objednávkám.

Tvorba originálního obsahu

Vyhledávače upřednostňují stránky s obsahem, který je relevantní, aktuální a hodnotný pro uživatele. Tvorba originálního obsahu může zahrnovat blogové články, videa, infografiky nebo jiné formáty, které přinášejí hodnotu pro návštěvníky. S tím vším vám dokážeme pomoci. Více o tvorbě digitálního obsahu naleznete zde.

Co si dál přečíst