Online marketingová strategie

Online marketingová strategie

Potřebujete zviditelnit svoji firmu, značku nebo produkt na internetu, ale nevíte jak? Je na čase vytvořit online marketingovou strategii, pomocí které dosáhnete úspěchu.

Online marketingová strategie - Lerstudio Hradec Králové, Brno, Praha

10

Let na trhu

15

Členů týmu

530

Dokončených projektů

Co umíme?

 

Navrhneme dlouhodobý plán aktivit, pomocí kterého je možné dosáhnout požadovaných cílů. Najdeme správné publikum, vybereme vhodné marketingové kanály a navrhneme reklamní kampaně, kterými přivedeme nové potencionální zákazníky na Váš web.

Hloubková analýza

Vytvoření fungující strategie vyžaduje získání co nejpodrobnějších informací o Vaší společnosti, produktech, službách, cílovém trhu, zákaznících, konkurenci, prodejních kanálech a další.

Marketingová strategie

Aby vynaložené úsilí i finanční prostředky měly výsledky, musíme oslovit vhodné publikum se správným produktem ve správný čas a na správném místě.

Realizace kampaní

Pokud nemáte dostatečnou kapacitu a nástroje pro tvorbu a realizaci marketingových aktivit, postaráme se o to. Vytvoříme profesionální reklamní kampaně, které budou mít dosah.

Reporting a optimalizace

Všechny aktivity pravidelně analyzujeme, vyhodnocujeme jejich úspěšnost a na základě toho optimalizujeme jejich výkon. Díky tomu máte naprostý přehled o úspěšnosti Vašeho projektu.

Strategie

  

Běžnou praxí je, že se občas vytvoří článek na blog, tu a tam příspěvek na facebook nebo pošle newsletter, ale reálné výsledky nejsou téměř žádné. Každý trh, kategorie zboží nebo služba vyžaduje rozdílný přístup, znalost trhu a marketingových kanálů. Proto je vždy nutné udělat nejprve podrobné analýzy trhu a produktu, najít vhodný segment zákazníků a vytvořit takové reklamní kampaně, které zaujmou cílovou skupinu.

Proč s námi

Jsme digitální a brandingová agentura s mnohaletými zkušenostmi z různých odvětví - od foodu po IT. V týmu máme 15 členů, kteří se věnují vývoji, grafice a marketingu. Díky tomu dokážeme kvalitně a rychle nakopnout Váš byznys, ať rozjíždíte startup nebo vedete zaběhnutý podnik. Držíme krok s nejnovějšími trendy a technologiemi, abychom dokázali nabídnout vždy to nejlepší řešení. Zakládáme si na dlouhodobé spolupráci a spokojenosti našich klientů. U nás se nestane, že se nedovoláte - zkuste to ;-)

Chceme být Vaším partnerem

Záleží nám na projektech, na kterých pracujeme. Pokud s klienty spolupracujeme dlouhodobě jako partneři a opora v jejich byznysu, výsledkem je skvěle odvedená práce a úspěšný projekt.

Přehledná evidence a fakturace

Každý projekt je důkladně evidován, aby časový rámec a fakturované částky byly podle dohody. Klientům vždy předkládáme podrobné rozpočty, které odpovídají odvedené práci.

Přátelská a férová komunikace

Jsme vždy upřímní a jednáme na rovinu s klienty i mezi sebou. Výsledkem je skvěle odvedená práce a úspěšné projekty. Ke všemu, co pro Vás děláme, přistupujeme tak, jako bychom to dělali sami pro sebe.

Carla čokoláda - digitální agentura Lerstudio Hradec Králové, Praha, Brno

Carla čokoláda

Zahltili jsme sociální sítě

Pinelli Hotels - digitální agentura Lerstudio Hradec Králové, Praha, Brno

Pinelli Hotels

Účinný marketing & web

Car For Friend - digitální agentura Lerstudio Hradec Králové, Praha, Brno

Car For Friend

Mezinárodní marketing & web

Často se nás ptáte

Cena za vytvoření online marketingové strategie se odráží od časové náročnosti přípravy, složitosti oboru nebo unikátnosti produktu. Podstatné je, v jaké fázi podnikání se firma nachází. Je možné vytvořit marketingovou strategii pro startup i zavedenou značku. Obecně lze ale říci, že začínáme na částce 100 tis. Kč.

Začínáme podrobnou analýzou Vaší firmy, produktů, služeb a celé firemní identity. Následuje analýza cílové skupiny a konkurence. Výstupem je naše prezentace, kde Vám strategii představíme a řekneme si, jaké budou realizační kroky.

Příprava funkční strategie online marketingu vyžaduje komplexní a náročnou přípravu. Záleží na tom, jak rozsáhlé a aktuální analýzy má firma k dispozici, na velikosti firmy a trhu nebo typu produktu. Od prvotního kontaktu po vytvoření strategie to bývá obvykle 4-6 týdnů.

Co si dál přečíst

Vaše digitální cesta

Chcete uspět v digitálním světě? Podívejte se, co Vás ještě může čekat.

Prohlédněte si svou cestu za úspěšnou firmou
Pusťmě se do toho!
Online marketingová strategie
Právě řešíte
Máte celou cestu v pořádku?