Obalový design

Obalový design

Navrhneme pro Vaše produkty moderní obalový design, vytvořený podle požadavků a preferencí cílových zákazníků. Oslovte zákazníky originálním obalem a získejte si jejich pozornost mezi konkurenčními výrobky.

Obalový design - Lerstudio Hradec Králové, Brno, Praha

10

Let na trhu

15

Členů týmu

35

Úspěšných designů

Jak to děláme?

 

Navrhneme pro Vaše výrobky moderní design obalů vytvořený podle požadavků a preferencí zákazníků. Zároveň v souladu s Vaší korporátní identitou a marketingovou strategií. Vždy úzce spolupracujeme s lidmi, kteří mají na starosti výrobu, distribuci a prodej, abychom vytvořili nejen graficky jedinečný, ale také funkční, dobře skladovatelný a odolný obal.

Originální design

Navrhneme pro Vaše produkty moderní obaly vytvořené podle preferencí zákazníků s ohledem na korporátní identitu a marketingovou strategií.

Funkční obal

Kvalitní obal musí mít nezaměnitelný design a donutit zákazníka ke koupi, ale často také musí splňovat náročné požadavky na skladování, distribuci a cenu.

Brandbuilding

Do produktových obalů promítáme povahu a filozofii Vaší firmy. Využíváme design obalu pro budování značky a dlouhodobou využitelnost, při rozšíření portfolia.

Technologie a výroba

Již během návrhu konzultujeme konstrukci a použité materiály obalu, abychom neztráceli čas návrhem designově dokonalého, ale nevyrobitelného obalu.

Analýza a strategie

  

Nenavrhujeme obaly na základě subjektivních názorů a pocitů. Nejprve si určíme, kdo jsou Vaši zákazníci a konkurence. Stanovíme výhody a nevýhody produktu, které nám udají směr designu. Návrhy si následně ověříme pomocí průzkumu přímo u cílové skupiny.

Proč s námi

Jsme digitální a brandingová agentura s mnohaletými zkušenostmi. V týmu máme 15 členů, kteří se věnují grafice, marketingu a vývoji. Díky tomu dokážeme dodat grafické práce v té nejvyšší kvalitě. Držíme krok s nejnovějšími trendy a sledujeme co se děje za hranicemi, abychom dokázali nabídnout vždy to nejlepší řešení. Zakládáme si na dlouhodobé spolupráci a spokojenosti našich klientů. U nás se nestane, že se nedovoláte - zkuste to ;-)

Chceme být Vaším partnerem

Záleží nám na projektech, na kterých pracujeme. Pokud s klienty spolupracujeme dlouhodobě jako partneři a opora v jejich byznysu, výsledkem je skvěle odvedená práce a úspěšný projekt.

Přehledná evidence a fakturace

Každý projekt je důkladně evidován, aby časový rámec a fakturované částky byly podle dohody. Klientům vždy předkládáme podrobné rozpočty, které odpovídají odvedené práci.

Přátelská a férová komunikace

Jsme vždy upřímní a jednáme na rovinu s klienty i mezi sebou. Výsledkem je skvěle odvedená práce a úspěšné projekty. Ke všemu, co pro Vás děláme, přistupujeme tak, jako bychom to dělali sami pro sebe.

S.P.A. brewery - digitální agentura Lerstudio Hradec Králové, Praha, Brno

S.P.A. brewery

Netradiční branding & web

Frydrychův mošt - digitální agentura Lerstudio Hradec Králové, Praha, Brno

Frydrychův mošt

Obalový design

Pivovar Clock - digitální agentura Lerstudio Hradec Králové, Praha, Brno

Pivovar Clock

Redesign obalů a webu

Hera čokoláda na vaření - digitální agentura Lerstudio Hradec Králové, Praha, Brno

Hera čokoláda na vaření

Obalový design

Často se nás ptáte

Cena obalového designu se liší výrobek od výrobku. Cenu určuje složitost obalu, počet prodaných kusů a síla značky. Napište si o nezávaznou nabídku.

Ano. Máme řadu výrobních partnerů, které máme vyzkoušené a můžeme se za ně zaručit.

Časová náročnost je individuální, ale ty nejjednodušší obaly bez analýzy trhu realizujeme do 3 týdnů.

Co si dál přečíst

Firemní identita není logo
  • 5 min. čtení
  • 22.07.2022
Obal jako nástroj marketingu
  • 6 min. čtení
  • 21.07.2022
Vizuální identita buduje značku
  • 4 min. čtení
  • 20.07.2022

Vaše digitální cesta

Chcete uspět v digitálním světě? Podívejte se, co Vás ještě může čekat.

Prohlédněte si svou cestu za úspěšnou firmou
Pusťmě se do toho!
Obalový design
Právě řešíte
Máte celou cestu v pořádku?