Grafické studio

Grafické studio

10

Let na trhu

15

Členů týmu

40

Nakreslených brandů

Co umíme?

Oslovíme Vaše zákazníky originální grafikou, která upoutá jejich pozornost. Nabízíme grafické práce všeho druhu, od tvorby loga, produktových obalů, propagačních materiálů až po online i offline reklamní bannery a webdesign. Poskytujeme komplexní grafické služby od návrhu po realizaci.

Návrh profesionálního loga na míru od našich zkušených grafiků

Obaly a tiskoviny

Navrhujeme originální produktové obaly, katalogy a další tiskoviny, díky kterým zapůsobíte na zákazníky či obchodní partnery. Jestli chcete působit jako profesionál, musí to být vidět na první pohled. 

Vlastní logo definuje firemní vizuální identitu

In-store reklama

Pokud mají Vaše produkty vyniknout mezi ostatními, musíte zaujmout zákazníky přímo v místě prodeje. Kromě produktových obalů navrhujeme také grafiku pro POP a POS materiály.

Tvorba logo manuálu k vlastnímu logu na míru je samozřejmostí

Reklamní kampaně 

Potřebujete kvalitní propagaci produktů, značky nebo eventu? Vytváříme grafiku pro reklamní nosiče, stojany, bannery a další materiály na podporu prodeje zboží nebo služeb. 

Návrh vlastních propagačních firemních materiálů na míru zajistí Lerstudio z Hradce Králové, Brna a Prahy

Webdesign

Designu webových stránek a aplikací se věnujeme od počátku. Webové projekty z našeho studia jsou nejen originální a moderní, ale také funkční. Věnujeme pozornost i nejmenším detailům.

Vizuální identita značky

  

Kromě jednotlivých grafických služeb se specializujeme na vytváření a budování celé značky. Cestou k vybudování silného brandu je kvalitní a jednotná vizuální komunikace. Sladěný a profesionální design působí pozitivně na zákazníky a vzbuzuje v nich důvěru. Udržet kvalitu grafických výstupů je ale téměř nemožné, pokud se nevytváří komplexně a s jasným cílem. Proto je vždy nejefektivnější dlouhodobá spolupráce.

Proč s námi

Jsme digitální a brandingová agentura s mnohaletými zkušenostmi. V týmu máme 15 členů, kteří se věnují grafice, marketingu a vývoji. Díky tomu dokážeme dodat grafické práce v té nejvyšší kvalitě. Držíme krok s nejnovějšími trendy a sledujeme co se děje za hranicemi, abychom dokázali nabídnout vždy to nejlepší řešení. Zakládáme si na dlouhodobé spolupráci a spokojenosti našich klientů. U nás se nestane, že se nedovoláte - zkuste to ;-)

Chceme být Vaším partnerem

Záleží nám na projektech, na kterých pracujeme. Pokud s klienty spolupracujeme dlouhodobě jako partneři a opora v jejich byznysu, výsledkem je skvěle odvedená práce a úspěšný projekt.

Přehledná evidence a fakturace

Každý projekt je důkladně evidován, aby časový rámec a fakturované částky byly podle dohody. Klientům vždy předkládáme podrobné rozpočty, které odpovídají odvedené práci.

Přátelská a férová komunikace

Jsme vždy upřímní a jednáme na rovinu s klienty i mezi sebou. Výsledkem je skvěle odvedená práce a úspěšné projekty. Ke všemu, co pro Vás děláme, přistupujeme tak, jako bychom to dělali sami pro sebe.

Nejnovější reference

Deso - digitální agentura Lerstudio Hradec Králové, Praha, Brno

Deso

Vizuální identita

Vlastivědné muzeum Olomouc - digitální agentura Lerstudio Hradec Králové, Praha, Brno

Vlastivědné muzeum Olomouc

Vizuální identita

Koulier - digitální agentura Lerstudio Hradec Králové, Praha, Brno

Koulier

Vizuální identita & obaly

Zámek Loučeň - digitální agentura Lerstudio Hradec Králové, Praha, Brno

Zámek Loučeň

Redesign vizuální identity

Vánoční speciály Clock - digitální agentura Lerstudio Hradec Králové, Praha, Brno

Vánoční speciály Clock

Design etiket

ATI lemonita - digitální agentura Lerstudio Hradec Králové, Praha, Brno

ATI lemonita

Design obalů

Playman merch - digitální agentura Lerstudio Hradec Králové, Praha, Brno

Playman merch

Autorské kresby

SuBedna - digitální agentura Lerstudio Hradec Králové, Praha, Brno

SuBedna

Branding a webdesign

Často se nás ptáte

Naše hodinová sazba je 1 100 Kč bez DPH. Dopředu sdělujeme rámcové odhady. Napište nám co byste chtěli nakreslit a my vám připravíme bezplatně cenovou nabídku.

Termín dodání určuje velikost projektu a vytíženost našich grafiků. Například celý branding může trvat 2-8 týdnů, naopak tiskoviny pár dní. 

Co si dál přečíst

Firemní identita není logo
  • 5 min. čtení
  • 22.07.2022
Vizuální identita buduje značku
  • 4 min. čtení
  • 20.07.2022
Kreativní design produktových obalů
  • 3 min. čtení
  • 23.06.2022